PORTALE PARTNERÓW

Krople do Twoich oczu

ZDROWIE

Written by:

Długotrwała praca przed ekranem — czy to komputera, czy tabletu może sprawić, że nasze oczy staną się suche i nieprzyjemnie podrażnione. Nikt z nas nie lubi tego uczucia. Negatywny wpływ na jakość widzenia ma także regularne przebywanie w mocno klimatyzowanych pomieszczeniach, czy też częste zmiany temperatury. Czynników, które podrażniających oczy jest jeszcze więcej, ale niestety nie da się przed wszystkimi uchronić. Warto więc wiedzieć, w jaki sposób przeciwdziałać tym problemom. Na problemy podrażnionych oczu są zwłaszcza narażone osoby, które noszą soczewki kontaktowe. W momencie, gdy komfort ich noszenia spada, sporo osób rezygnuje z tej formy poprawy jakości widzenia i wybiera okulary, które są niewygodne. W dzisiejszym wpisie opowiemy o kroplach — dedykowanych właśnie osobom, które korzystają z soczewek kontaktowych.

 

Krople do oczu Acuvue — rozwiązanie problemu suchych oczu

 

Krople do oczu blink contacts (https://www.acuvue.pl/krople-do-oczu) są stworzone dla osób, które noszą na co dzień soczewki. Ich użytkowanie sprawia, że nasze oczy są doskonale nawilżone i podnosi się komfort naszej pracy. Te krople do oczu zmniejszają dyskomfort, który bardzo często powoduj wcześniejsze porzucenie soczewek. Blink contacts to natychmiastowa ulga. Dzięki nim, w kilka sekund pozbędziemy się uczucia suchości i zmęczenia oczu. Aplikacja jest niezwykle łatwa, nie ma konieczności uprzedniego zdejmowania soczewek.

 

Osobom, które borykają się z nadmiernym podrażnieniem, pieczeniem, czy zmęczeniem oczu, które pojawia się od czasu do czasu, polecamy krople blink intensive. Aplikacja pomaga zapewnić ulgę od różnego podrażnień. Krople chronią powierzchnię oka i utrzymują jego nawilżenie nawet przez ponad 60 minut. W składzie znajdziemy dodatkowy środek łagodzący, który działa na nasze oczy jak pewnego rodzaju kompres.

 

Soczewki kontaktowe są niezwykle wygodnym i praktycznym rozwiązaniem. Niestety często zdarza się tak, że różnego rodzaju podrażnienia i suchość oczu sprawiają, iż chcemy z nich zrezygnować. Na szczęście nie ma takiej potrzeby — regularne nawilżanie oczu i używanie kropli sprawi, że noszenie soczewek znowu będzie dla nas komfortowe i wygodne. Soczewki sprawdzają się nawet podczas bardzo aktywnego trybu życia, a co więcej, są doskonałym rozwiązaniem dla osób w różnym wieku. Ich noszenie nie krępuje naszych ruchów i pozwala na wykonywanie różnych sportów i ćwiczeń. Decydując się na krople Acuvue, zadbamy o jakość noszenia soczewek, a przy tym sprawimy, że nasze oczy będą w świetnej kondycji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *