PORTALE PARTNERÓW

Szkolenie na instruktora fitness – Poznań

EDUKACJAZDROWIE

Written by:

Pytania dla osoby chcącej zostać instruktorem fitness

Czy masz jesteś pełnoletni? Czy masz średnie wykształcenie? Czy jesteś otwarty na kontakt z nowymi ludźmi? Czy szybko nawiązujesz kontakt z ludźmi? Czy kochasz to, co robisz i czerpiesz przyjemność ze sportu? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedzią było „TAK”, to posiadasz zadatki na dobrego instruktora fitness. Natomiast najważniejszą opcją będzie wybrać szkołę gdzie Cię przyuczą do wykonywania tej pracy.

Jaką szkołę najlepiej wybrać?

Opcji szkół, jak i rodzaj szkoleń jest wiele. Natomiast jednomyślnie można stwierdzić, że jedną z lepszych opcji będzie wybranie Akademii Mistrzostwa Sportowego. To tam odbywać się będzie szkolenie na instruktora fitness Poznań. Bardzo dobrze wykwalifikowana kadra wykładowców nauczy Cię tego, co powinieneś robić ze swoimi podopiecznymi w czasie treningów. Do wyboru jest również szkolenie z zakresu dietetyki bądź metod treningowych, które mogą się sprawdzić w profesjonalnym prowadzeniu naszych klientów.

Jak wygląda kurs?

Kurs na instruktora fitness trwa w wersji tygodniowej, jak i wersji weekendowej 63 godziny. To w ciągu tych kilkunastu godzin odbywasz szkolenia teoretyczne oraz praktyczne. Całość wiedzy zdobytej w czasie tego kursu jest sprawdzona poprzez egzamin z formy teoretycznej i praktycznej. Pozytywnie zdane egzaminy są potwierdzone otrzymaniem certyfikatu w zawodzie. Dzięki któremu będziemy mogli znaleźć pracę na trenie całej Unii Europejskiej.

Postaw na dużą dawkę przekazanej wiedzy przez doświadczonych wykładowców zapisz się już dziś do Akademii Mistrzostwa Sportowego!

 

Zadzwoń:
+71 7127712

Zobacz stronę:
https://www.ams.edu.pl/kursy/
kurs trenera personalnego

Dojazd:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *