Interesujące informacje ze świata architektury krajobrazu – zapraszamy - artykuł sponsorowany blog ogrody - Usługi remontowo budowlane – blog tematyczny
http://bajkowo-rozprza.pl/ przedszkole niepubliczne Piotrków Tanie przedszkole Rozprza prowadzi nabór jeszcze na ten rok.
Wyróżnij się dzięki dodatkom! lulany.pl damskie zegarki, zapraszamy! damskie zegarki Znajdź swój wymarzony zegarek za niewielką cenę, zapraszamy! Urodziny, imieniny, mikołajki, gwiazdka, a może jeszcze inna okazja? Nie wiesz co podarować kobiecie bliskiej twemu sercu? Mamy coś dla Ciebie - damskie zegarki na każdą okazję. Zapraszamy!      organizer na bieliznę

Jak zostać trenerem personalnym – porady!

PORADYZDROWIE

Written by:

Od czego zacząć?

Najpierw jeśli ktoś nie wiem jak zostać trenerem personalnym musi odwiedzić stronę internetową AMSu gdzie prowadzone są kursy i szkolenia. Tam jest szczegółowy opis poszczególnych kursów i szkoleń. Tutaj zaś skupimy się na technicznej stronie zapisu i opiszemy jak wygląda kurs.

Zapisy i forma kursu

Zapisać można się przez internet na stronie AMS to pierwszy krok, wybranie terminu i miasta gdyż kusy odbywają się na terenie całej Polski. Gdy wybierzemy miejsce i czas należy uzupełnić swoje dane a następnie dokonać opłaty za kurs. Nie stresu, pieniądze są bezpieczne i jeżeli z jakiś przyczyn kurs bądź szkolenie się nie odbędzie pieniądze będą zwrócone bądź zostanie wyznaczony kolejny termin. Po wykonaniu formalności wystarczy jechać w wyznaczone miejsce i odbyć kurs, cała rozpiska odnośnie lokalizacji, godzin i planu zajęć będzie do nas wysłana na 2 – 3 dni przed rozpoczęciem się kursu. Mamy oczywiście dwie możliwości formy nauki, kurs tygodniowy i weekendowy. Oba zawierają 63h nauki i oczywiście większość zajęć praktycznych. Po całym kursie nadchodzi czas na egzamin, który z pewnością uda nam się zdać. Później otrzymujemy certyfikat potwierdzający nasze umiejętności i możemy już starać się o pracę na siłowni.

Tylko praca na siłowni?

Oczywiście, że nie! Trener personalny nie musi być uzależniony od miejsca, może prowadzić swoją działalność w wielu miejscach. Poza personalnym zajęciem się klientem na faktycznym, fizycznym trening może prowadzić swojego podopiecznego internetowo. Może rozpisywać plany treningowe i dbać o większe grono osób. Oczywiście dodatkowo zawsze warto się dokształcać. Dla osób ambitnych AMS przygotował szkolenia z dietetyki, fitness, metod treningowych, szkoleń medycznych i innych. Każdy znajdzie coś dla siebie a takie szkolenie na pewno podwyższy naszą pozycje na rynku pracy.

Zadzwoń:
+71 7127712

Zobacz stronę:
https://www.ams.edu.pl/kursy/
kurs trenera personalnego

Dojazd:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *