PORTALE PARTNERÓW

Jak zostać trenerem personalnym – porady!

PORADYZDROWIE

Written by:

Od czego zacząć?

Najpierw jeśli ktoś nie wiem jak zostać trenerem personalnym musi odwiedzić stronę internetową AMSu gdzie prowadzone są kursy i szkolenia. Tam jest szczegółowy opis poszczególnych kursów i szkoleń. Tutaj zaś skupimy się na technicznej stronie zapisu i opiszemy jak wygląda kurs.

Zapisy i forma kursu

Zapisać można się przez internet na stronie AMS to pierwszy krok, wybranie terminu i miasta gdyż kusy odbywają się na terenie całej Polski. Gdy wybierzemy miejsce i czas należy uzupełnić swoje dane a następnie dokonać opłaty za kurs. Nie stresu, pieniądze są bezpieczne i jeżeli z jakiś przyczyn kurs bądź szkolenie się nie odbędzie pieniądze będą zwrócone bądź zostanie wyznaczony kolejny termin. Po wykonaniu formalności wystarczy jechać w wyznaczone miejsce i odbyć kurs, cała rozpiska odnośnie lokalizacji, godzin i planu zajęć będzie do nas wysłana na 2 – 3 dni przed rozpoczęciem się kursu. Mamy oczywiście dwie możliwości formy nauki, kurs tygodniowy i weekendowy. Oba zawierają 63h nauki i oczywiście większość zajęć praktycznych. Po całym kursie nadchodzi czas na egzamin, który z pewnością uda nam się zdać. Później otrzymujemy certyfikat potwierdzający nasze umiejętności i możemy już starać się o pracę na siłowni.

Tylko praca na siłowni?

Oczywiście, że nie! Trener personalny nie musi być uzależniony od miejsca, może prowadzić swoją działalność w wielu miejscach. Poza personalnym zajęciem się klientem na faktycznym, fizycznym trening może prowadzić swojego podopiecznego internetowo. Może rozpisywać plany treningowe i dbać o większe grono osób. Oczywiście dodatkowo zawsze warto się dokształcać. Dla osób ambitnych AMS przygotował szkolenia z dietetyki, fitness, metod treningowych, szkoleń medycznych i innych. Każdy znajdzie coś dla siebie a takie szkolenie na pewno podwyższy naszą pozycje na rynku pracy.

Zadzwoń:
+71 7127712

Zobacz stronę:
https://www.ams.edu.pl/kursy/
kurs trenera personalnego

Dojazd:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *