Wzmocnienie włosów Łódź – jak poprawić wygląd włosów

PORADYURODA

Written by:

Piękne, lśniące włosy to marzenie każdej kobiety. Niestety zła dieta, stresujący tryb życia odbija się na wyglądzie naszej skóry i włosów. Matowe, łamliwe, zaczynające coraz bardziej wypadać to znak, że naszym włosom potrzebne jest solidne wzmocnienie. Co zastosować, aby włosy odzyskały witalność i zdrowy wygląd?

Jak odpowiednio dbać o włosy?

Włosy tak jak wszystkie komórki naszego ciała potrzebują odpowiednich składników odżywczych. Jeśli nasza dieta nie jest zróżnicowana i bogata w składniki mineralne jak cynk, magnez, selen czy potas zaczynają pojawiać się problemy z wypadaniem włosów. Oczywiście dieta to jedno, równie ważne jest, aby chronić je przed działaniem wysokiej temperatury, która wysusza włosy i stają się łamliwe. Jeśli już koniecznie musimy prostować włosy pamiętajmy, aby nakładać termoochronne preparaty. Równie ważne jest regularnie nawilżanie włosów, dlatego powinniśmy po każdym myciu nakładać odżywkę, a przynajmniej raz na tydzień stosować głęboko odżywiającą maskę. Najlepiej postawić na kosmetyki bazujące na naturalnych składnikach oraz miękką szczotkę, by nie dochodziło do podrażnienia skory głowy. Bardzo dobrym pomysłem będzie również wzmocnienie włosów poprzez różnego rodzaju zabiegi medycyny estetycznej.

Wzmocnienie włosów Łódź – jakie zabiegi poprawią kondycję włosów?

Aby nasze włosy były lśniące i gęste należy pobudzić skórę głowy do wzrostu nowych mieszków włosowych. Skutecznym zabiegiem, który działa stymulująco na skórę głowy, jest ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym. Taki zabieg to potężny zastrzyk składników odżywczych dla naszej skory. Jeśli więc zależy Ci, aby zrewitalizować skórę głowy i pobudzić wzrost nowych włosów sprawdź: wzmocnienie włosów Łódź.

Comments are closed.