Dlaczego peruki naturalne są tak popularne?

URODA

Written by:

Znaczna część naszych konsumentów zainteresowanych wizualnym przedłużeniem oraz zagęszczeniem fryzury zwraca się do nas z pytaniem czy w naszym portfolio dostępna jest peruka naturalna – zgodnie z prawdą odpowiadamy, że jak najbardziej! Nieprzerwanie bowiem poszerzamy nasze portfolio produktowe, jak również dostosowujemy je do potrzeb oraz preferencji konsumentów. Jeżeli nie są Państwo świadomi tego faktu bądź też stawiają Państwo dopiero pierwsze kroki w sztuce perukarskiej – mikroskóra w peruce naturalnej jest materiałem niemalże do złudzenia przypominającym skórę naturalną, dzięki czemu wszelkie mocowane do niej dopinki, przedłużenia, czy też pasemka stanowiące bazę wszelkiej maści peruk naturalnych i syntetycznych wyglądają elegancko, atrakcyjnie oraz w pełni wiarygodnie – niemalże niemożliwe jest określenie, w którym miejscu kończy się skóra naturalna użytkownika, a w którym zaaplikowana została baza z mikroskóry.

Peruka naturalna jest także niezwykle popularna jeżeli chodzi o systemy uzupełnień włosów mających służyć konsumentom przez dłuższy okres czasu i być użytkowane niemalże na co dzień, nie natomiast wyłącznie od specjalnych okazji jak ma to miejsce w przypadku produktów typu clip in. W ich przypadku przedłużenia mocowane są do specjalnej bazy, a następnie maskowane są naturalnym uczesaniem, co pozwala na uzyskanie efektu pięknej, bujnej i elastycznej fryzury bez jednoczesnego ingerowania w jej strukturę oraz nadmiernego jej obciążania.

Warto także wiedzieć, że jak wynika z badań prowadzonych tak w naszym kraju jak i poza jego granicami, mikroskóra jest materiałem w pełni bezpiecznym, a więc jeżeli przedłużeń nie będziemy zdejmować nawet udając się na spoczynek i będziemy użytkować je przez wiele kolejnych tygodni lub miesięcy bez przerwy, nie musimy się obawiać, iż doprowadzi to do zwiększenia się dotkliwości problemów dermatologicznych lub też nasilenia się problemów ściśle związanych z nadmiernym przerzedzaniem się włosów oraz ich niekontrolowanym wypadaniem. Jest to spowodowane faktem, iż materiał ten cechuje się właściwościami hipoalergicznymi, a więc jego kontakt ze skórą nie wpływa negatywnie na jej kondycję. Wiele baz posiada także specjalne otworki na całej powierzchni, dzięki czemu możliwa jest regulacja termiczna, prawidłowe oddychanie skóry, jak również odprowadzanie na zewnętrz nadmiaru potu, łoju oraz użytkowanych kosmetyków.

W naszym sklepie z perukami naturalnymi https://rokoko.com.pl skorzystać można z peruk, które to mają charakter naturalnych włosów, jak również włókien syntetycznych o podwyższonej odporności na uszkodzenia mechaniczne i działanie wysokich temperatur. Te drugie szczególnie polecane są osobom uwielbiającym eksperymentować z własnym wyglądem, jako że włókna takie nie ulegną deformacji bądź uszkodzeniom w sytuacji, gdy zostaną one wystawione na działanie urządzeń generujących duże ilości ciepła, takich jak lokówki, suszarki, prostownice, czy też zyskujące ostatnio ogromną popularność termoloki. Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naszą szczegółową ofertą produktową!

Comments are closed.