PORTALE PARTNERÓW

Znak nieskończoności – co oznacza w biżuterii

MODA

Written by:

Pośród najmodniejszych dodatków biżuteryjnych każdy znajdzie coś dla siebie. Można wybierać również pośród złotej lub srebrnej biżuterii. Jednak poza zakupem czegoś modnego i efektownego można zasugerować się również symboliką danej biżuterii. Ciekawym rozwiązaniem, które cieszy się nieustającym powodzeniem, będzie biżuteria ze znakiem nieskończoności. Z matematyki wiemy, że wygląda on jak ósemka położona poziomo. Co on oznacza i jaka jest symbolika tego znaku?
Już od wieków w Egipcie i Grecji ludzie byli zafascynowani znakiem nieskończoności. Obrazowali ją wizerunkiem węża, który zjada swój ogon, bo na nowo się odrodzić. Symbol infiniti, jaki obecnie jest znany, powstał w XVII wieku.

Czy biżuteria z infiniti jest modna?

Mogłoby się wydawać, że tak stary symbol nie będzie popularny, a jednak jest! Dzisiaj spotkać można go niemal wszędzie, na ubraniach, książkach, w biżuterii, a nawet jako tatuaż. Czym to jest spowodowane? Ludzie potrzebują wyrażać swoją osobowość i relacje z innymi poprzez symbole. Znak infiniti jest prosty i łatwo go zapamiętać. Poza tym za pomocą prostego gestu jak wręczenie bliskiej osobie bransoletkę lub naszyjnik z infiniti wyrażamy tym samym wiele uczuć i słów. Dla jednych oznacza wieczną miłość czy przyjaźń. Niektóre osoby wierzą, że znak nieskończoności pozwala im panować nad swoim losem.

Biżuteria z infiniti – dla kogo?

Biżuterię z infiniti nosi wiele znanych aktorek, piosenkarek czy celebrytek. Poszukując biżuterii na prezent, to właśnie ta ze znakiem nieskończoności sprawdzi się jako wyjątkowa. Tak naprawdę dzięki takiej biżuterii możemy dać komuś modny dodatek, który pasuje praktycznie do każdej stylizacji, a przy tym ma wymiar osobisty. Taką biżuterię mogą nosić pary, przyjaciółki czy matka z córką. Panowie wybierają ją dla swoich kobiet, podkreślając tym samym swoją miłość, natomiast przyjaciółki kupują wspólny zestaw, by zaznaczyć, że ich przyjaźń jest ważna.

 

Zadzwoń:
+48 609 814 008

Zobacz stronę:
https://www.beryl.pl/wydarzenia
naszyjnik z infinity

 

Comments are closed.