https://codeengineers.com/pl/definition/21-7-x-x-x/Buzz-marketing-shoplo
Skuteczne Global SEO - reklamy facebook łódź - Dla kogo Global SEO
Zamów u nas płytę modyfikowaną z teflonu w dowolnym rozmiarze, zapraszamy! PTFE płyty Sprzedaż i docinanie płyt PTFE, zapraszamy! Płyty PTFE znajdują zastosowanie w produkcji wielu produktów - elementów armatury, łożysk, uszczelek itp. Jeśli szukasz rzetelnego dostawcy płyt teflonowych, zadzwoń do nas! Zapraszamy!
Zegarki damskie tanie - modny dodatek na każdą kieszeń, zapraszamy! papierosy e Tanie Tanie e papierosy z dostawą do domu, zapraszamy!      grube topy

Rozmiar pierścionka zaręczynowego – co powinieneś o nim wiedzieć?

MIŁOŚĆ

Written by:

Chcesz ją poprosić o rękę i zależy Ci na tym, aby pierścionek był idealnym dopełnieniem tej ważnej chwili. Kiedy już zdecydujesz, jaki wzór będzie pasował do jej osobowości, sprawdź, jaka wielkość będzie potrzebna. Jest na to kilka sposobów. W tym artykule podpowiadamy, co jeszcze musisz wiedzieć o rozmiarach pierścionków zaręczynowych.

Rozmiary pierścionków

Rozmiar pierścionka to wielkość jego wewnętrznej średnicy. Każdy kolejny to różnica 0,33 mm. Trzeba jednak pamiętać, że grubość palca może się zmieniać. Wpływa na to chociażby temperatura powietrza. Podczas upałów bywa, że palce puchną i potrafią mieć obwód większy o 1 rozmiar. Jeżeli pierścionek jest wydatny i masywny, to może być konieczny również jego większy rozmiar.

Jak dobrać rozmiar pierścionka zaręczynowego, gdy go nie znam?

Jeżeli nie udało Ci się ustalić rozmiaru palca Twojej ukochanej, możesz kierować się najczęściej wybieranymi rozmiarami. Zwykle jest to numer 11 i 12. Kryteria zależą tutaj od wzrostu kobiety. Jeżeli ma 165 cm, to na jej serdeczny palec pasują zazwyczaj rozmiary pierścionków od 9 do 12. Wzrost 173 cm to już przedział rozmiarów od 13 do 17.

Sugestie dotyczące rozmiaru pierścionka

Rozmiar pierścionka można określić samodzielnie za pomocą suwmiarki. Zmierz wewnętrzną średnicę innego pierścionka, który Twoja wybranka aktualnie nosi na serdecznym palcu prawej ręki. Przy zakupie odpowiedniego rozmiaru pamiętaj o kilku dodatkowych wskazówkach:

  • Dobrze jest wybrać pierścionek delikatnie większy. Z wiekiem palce i ich stawy rozrastają się;
  • Latem przy wysokich temperaturach obwód palca jest większy niż zimą;
  • Pierścionek jest za ciasny, jeżeli stawia opór i wymaga wysiłku do jego założenia;
  • Za luźny pierścionek spada z palca przy próbie energicznego potrząśnięcia ręką – stwarza to spore ryzyko jego zagubienia;
  • Zmiana wagi ciała – niewielkie wahania nie mają wpływu na rozmiar pierścionka.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *