AdWords Estonia - http://www.codeengineers.com/globalseo/p16__pozycjonowanie_stron_w_estonii_adwords_estonia_googleee.html - Jeśli cenisz sobie rzetelność, możesz skorzystać z naszych usług a przekonasz się o pracy z profesjonalnym zespołem, który wpłynie na zmianę pozycji Twojej strony internetowej.
minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach7-6 Michał Kołtyś minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach7-6
zegarki tanie na kazda okazje - zapraszamy! zegarki tanie odwiedz lulany.pl i sprawdz tanie zegarki, zapraszamy! myślisz sobie, ze zegarek, aby byl dobry powinien byc drogi. nic bardziej mylnego. zegarki tanie wcale nie musza oznaczac gorszej jakości. zapraszamy do nas po fajne zegarki w przystepnych cenach.      wideofon

Zima w pojedynkę nie musi być nudna

MIŁOŚĆROZRYWKA

Written by:

Jak ogrzać serce singla w zimie?

Nadeszła zima. To czas, kiedy większości z nas nie chce się wyjść z domu, bo przecież na dworze zimno, ciemno i nieprzyjemnie. Zaszywamy się więc w domowych pieleszach i tylko czasem wyciągając nos spod koca, którym otulamy się szczelnie na kanapie, złorzeczymy niczemu niewinnej pogodzie za oknem i biadolimy na okrutny los, który każe nam trwać w takim stanie rzeczy. Ale czy rzeczywiście kiedy definiuje  nas status singla, nie mamy już żadnej nadziei na to, że zimą może czekać nas coś, co rozgrzeje nasze serce? A może wraz z niedźwiedziami powinniśmy, pogrążeni w letargu, czekać na promienie wiosennego słońca, by wrócić do życia? Wraz z portalem randkowym MyDwoje zastanawiamy się, co zrobić, by zima w pojedynkę nie była nudna, a serce każdego singla miało szansę na to, by poczuć się jak w środku lata.

 

Wykorzystaj ten czas aktywnie!

 

Co prawda wieczór przychodzi niespodziewanie w okolicach siedemnastej, ale wcale nie znaczy to, że dzień kończy się w momencie, gdy za oknem robi się ciemno. Przecież w miesiącach ciepłych właśnie wtedy często rozpoczynałeś swoją prywatną aktywność. Czy warto rezygnować z tych przyzwyczajeń? Czy jedynym wyborem są kapcie i gorąca herbata przed telewizorem? Oczywiście, że nie. Właśnie teraz masz czas na nadrabianie zaległości. Skorzystaj z bogatej oferty zajęć, jakie daje Twoja miejscowość. Zapisz się na kurs pieczenia babeczek, zacznij chodzić na zumbę albo kurs tańca towarzyskiego. Jeśli masz trochę więcej lat, sprawdź czy lokalny dom kultury nie organizuje wieczorków dla seniorów lub kursu komputerowego albo języków obcych. Jeśli sama wychowujesz dzieci, być może w Twojej okolicy dostępne są zajęcia dla młodych rodziców albo robienia świec czy naturalnych kosmetyków. Świetnie spędzisz czas, a jednocześnie nabędziesz nowe umiejętności. A może pomyśl o klubie fitness, by zrzucić zbędne kilogramy i z uśmiechem na twarzy i nową figurą wejść w sezon wiosenny? Może warto zainwestować w urodę i właśnie teraz zamówić serię rewitalizujących zabiegów u kosmetyczki?

 

Chwytaj nowe przyjaźnie!

 

Nie obawiaj się zajęć typowych dla Twojej płci. Faktem jest, że nie poznasz tam miłości życia, ale masz szansę spotkać naprawdę fajnych ludzi, którzy również nie mają pary. Właśnie wtedy otworzą się dla Ciebie nowe możliwości. Nie rezygnuj więc z nich, a wręcz przeciwnie: wykaż inicjatywę, zacznij rozmowę, zapytaj choćby o to, gdzie ktoś kupił sprzęt, którego używa podczas zajęć lub poproś o pomoc przy wykonywaniu poleceń instruktora. To powoli przełamać pierwsze lody, a potem rozmowa pójdzie gładko. Przecież we dwójkę, a nawet w większym gronie, możecie wybrać się do kina na filmy, których sam nie odważyłeś się zobaczyć albo przetestować wszystkie pobliskie restauracje. Z nową przyjaciółką umówisz się  na ploteczki, gorącą czekoladę i łyżwy, a z całkiem fajnym kolegą możesz wieczorem wybrać się na grzańca w pobliskim pubie, na którego nie wypadało Ci iść samemu. Ale to nie wszystko. Dodatkowo nowi znajomi mają swoich znajomych, których być może z chęcią poznasz, a kto wie: może wśród nich będzie ten, dla którego Twoje serce zabije naprawdę mocno, a zima przestanie być taka szara i nudna.

 

Miłość przychodzi również zimą

 

Nie zapominaj również o tym, że miłość może przyjść niespodziewanie również zimą. To nieprawda, że wtedy każdy z nas każe swojemu sercu zapaść w zimowy sen, a ono posłusznie zapomina o swoich pragnieniach. Długie wieczory wręcz sprzyjają flirtowaniu i rozmowom tête-à-tête, ale tylko pod warunkiem, że właściwie podchodzimy do tematu poszukiwania drugiej osoby. Poważne serwisy matrymonialne – takie jak MyDwoje.pl – właśnie wtedy odnotowują wzmożony ruch. Single szukający poważnego związku dostrzegają swoją szansę, potrafią świetnie korzystać z czasu, którego jest nieco więcej w długie wieczory i odważnie zawierają nowe znajomości. Mogą wówczas na spokojnie prowadzić konwersacje, pozwalające na wzajemne poznanie oraz na podniesienie nastroju, a docelowo na wspaniałe spędzenie nie tylko najbliższych wieczorów, ale również reszty zimy. Przecież nic nie rozgrzewa mocniej niż randka wśród wielkich płatków śniegu tańczących w blasku kolorowych światełek, ozdabiających pięknie każdą ulicą, którą będziecie się przechadzać trzymając się za ręce.

 

Święta to najgorszy czas dla Singla?

 

Okazuje się, że niekoniecznie. Mimo, że część z nas tak właśnie  myśli, jest wręcz odwrotnie. Jeśli skorzystasz z naszych rad, nie będziesz czuł się samotny również wtedy. Otwórz się nowe znajomości, wyjść z domu, skorzystaj z rad dla dwojga w zimie Zima we dwoje nie musi być nudna! Nie rozmyślaj, nie użalaj się nad sobą, a zaczniesz zupełnie inaczej postrzegać swój stan oraz coroczne pytania babć i ciotek o nasz status singla. Dobry nastrój – w który wprowadzamy się obcując z innymi, spędzając aktywnie i udanie czas z ciekawymi optymistycznie nastawionymi do świata osobami – owocuje radością, uśmiechem i pobłażliwością dla złośliwych komentarzy podczas rodzinnych spotkań. Zamiast obrażać się, z pełnym przekonaniem możemy wreszcie odpowiedzieć „Jest świetnie!” A potem czekać już tylko na wspaniałego Sylwestra, spędzonego w gronie nowo poznanych osób i śnieżne spotkania roziskrzone śmiechem i ciepłymi spojrzeniami w oczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *