Obsługa Facebooka Radom - codeengineers - Prowadzenie fanpage Radom
minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach7-6 Kołtyś Michał http://comnetowy24.pl/_comnetowy24.pl/2019/08/19/kiedy-musisz-nauczyc-sie-zyc-w-swiecie-biznesu-michal-koltys/
Kolekcje i tanie produkty z Chin na każdą okazję, zapraszamy! Chin z gadżety tanie Tanie drobiazgi z Chin tylko u nas, zapraszamy!      drag mini

Brak klientów w przedsiębiorstwie? Zostań networkerem!

PORADY

Written by:

Prowadzisz przedsiębiorstwo i nie masz pomysłu na rozwinięcie swojej działalności? Stanąłeś w miejscu, a zależy Ci na pozyskaniu większej ilości klientów? Jeśli jeszcze nie korzystałeś z networkingu, spróbuj i przekonaj się o efektach!

Brak klientów to problem, z którym boryka się wielu przedsiębiorców, a wciąż rosnąca konkurencja i niemalejące wymagania rynkowe z pewnością nie ułatwiają zadania. Naprzeciw takim problemom niewątpliwie wychodzi właśnie networking. Zrzeszając przedsiębiorców z różnorodnych branż, stwarza on szansę na zawiązanie trwałych i wartościowych współprac na wielu biznesowych polach, tym samo bezpośrednio lub pośrednio wpływając na liczbę klientów naszych usług i produktów.

Problem braku klientów – to już za nami?

Choć wielu z nas wydaje się inaczej – networking to nie tylko wymiana wizytówek, to przede wszystkim źródło informacji od ludzi biznesu dla ludzi biznesu. Zdobyte doświadczenie, umiejętności i wiedza to wartości, z których skorzystać może nie jeden. Wystarczy tylko mieć do nich odpowiedni dostęp. Jak? Biorąc udział w wydarzeniach, w których to właśnie networking przysłowiowo gra pierwsze skrzypce. Jeśli zatem sam masz coś do powiedzenia, a z pewnością tak jest, śmiało z tego skorzystaj – spróbuj swoich sił w networkingu i stań się członkiem organizacji takiej jak WFS Polska.

Współpraca Fundamentem Sukcesu

Regularnie organizowane przez klub networkingowo – rozwojowy wydarzenia dzisiaj zrzeszają już blisko 350 Partnerów. Spotkania mają miejsce w kilkunastu miastach Polski, w tym Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu czy Katowicach. Jak wziąć udział w jednym z nich? Wystarczy wejść na stronę WFS Polska, wybrać z kalendarza spotkań interesujące Cię wydarzenie i zapisać się na nie, uiszczając przy tym niewielką opłatę. Warto wspomnieć, że liczba miejsc jest ściśle ograniczona, dlatego z decyzją nie należy zwlekać zbyt długo. Gotowy na nowe wyzwania?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *