https://codeengineers.com/pl/definition/4-x-x-28-3/Aktualizacja-algorytmu-update-chorwacja-w-chorwacjii-google.hr-rijeka
Tanie rękawice wojskowe znajdziesz na lulany.pl - Małe rękawice wojskowe - Mamy zadziwiająco niskie ceny rękawic wojskowych.
Odwodnienie terenu Łódź oferowane dla rolników drenaże Łódź http://www.hydrotechbeta.pl/
chinskie zegarki - bogaty wybor wzorow i promocyjne ceny, zapraszamy! zegarek z chin chinskie zegarki - modne, tanie i z dostawa do domu, zapraszamy! kazda z nas lubi nosic niepowtarzalne rzeczy. zegarki z chin sa jedna z nich. ladne i niedrogie nadadza twojej stylizacji odpowiedniego charakteru. zapraszamy do nas!     
    https://vonshu.com/pl/akcesoria-okablowania/
    1/35 wykrywacz min zespół, żywica Model żołnierza GK, ii wojna światowa tematy wojskowe, niezmontowany i niepomalowany zestaw     kasy fiskalne Elzab
   https://marketorio.pl/page/5077/   https://asorteo.pl/page/82/

Uchwyt na telefon do 50 zł

Bez kategorii

Written by:

W obecnych czasach nie rozstajemy się ze swoimi smartfonami. Zdecydowanie służą ona one jako nawigacja. Dlatego tez jest to świetna alternatywa dla starego, poczciwego licznika rowerowego. A jaki niedrogi uchwyt na telefon wybrać, by mieć go zawsze pod ręką?

Uchwyt na telefon – rodzaje

W sklepach nie tylko stacjonarnych, ale także internetowych dostępne jest mnóstwo modeli uchwytów na telefon do roweru i spotkać można różne ich formy.

Najbardziej popularnym jest uchwyt otwarty, czyli mocowanie do kierownicy, gdzie telefon jest na wierzchu. Zdecydowanie coraz więcej smartfonów jest wodoodporne, do tego wstrząsoodporne, zatem taki sposób mocowania i przewożenia go nie powinno stanowić dla niego żadnego zagrożenia, a już zwłaszcza w połączeniu ze szkłem hartowanym lub folią na wyświetlaczu oraz nierzadko dodatkowym etui. Główną zaletą tego typu uchwytu jest szybkie mocowanie. Poza tym kolejnym atutem jest to, że żadna dodatkowa folia nie ogranicza dostępu do ekranu telefonu. Dodatkowo jest lepsza widoczność i obsługa.

Kolejną formą jest uchwyt silikonowy, który działa podobnie jak metalowy otwarty. W tym modelu smartfon trzymają silikonowe opaski, a nie metalowe szczęki. Mogłoby się wydawać, że jest to ryzykowne podejście do tematu, ale jednak elastyczność silikonu ogranicza wibracje, które przenoszone są na telefon i amortyzuje go przy uderzeniu. Wadą niestety jest to, że ma mniejszy zakres regulacji oraz mniejszą trwałość, a nachodzące na ekran gumowe zaciski mogą utrudniać obsługę smartfona.

Wydawać by się mogło, że najbezpieczniejszym rozwiązaniem będzie pokrowiec, do którego wkłada się w całości telefon. To wodoodporny pancerz, który dzięki swoim gabarytom chroni dodatkowo telefon przed ewentualnymi uderzeniami. Jednak to, że ekran smartfona obsługuje się przez plastikowe okienko, sprawia, że obsługa, jak i widoczność na telefonie jest ograniczona, a szybkość reakcji na dotyk wolniejsza.

Kolejnym wzór to torba, która budową przypomina pokrowiec, ale pod smartfonem znajduje się dodatkowe miejsce na różne rzeczy, takie jak klucze, przekąski czy nawet powerbanka. Jest to ogromna zaleta podczas długich wycieczek, które wiążą się z korzystaniem z nawigacji z naszego samrtfona. Ze względu na swoje gabaryty, takie pokrowce montuje się na mostku lub górnej rurze ramy. W przypadku tak zabezpieczonego telefonu musimy liczyć się z utrudnioną widocznością i komfortem jego obsługi. Natomiast możemy być pewni, że w razie upadku nasz telefon jest dobrze chroniony.

Tanie uchwyty na telefon znajdziesz również tutaj: https://vonshu.com/pl/360-stopni-uniwersalny-metalowy-rower-motocykl-motocykl-lustro-kierownica-inteligentny-uchwyt-telefonu-stojak-do-montazu-na-iphone-huawei-samsung-4/?fbclid=IwAR0lipCg-JA9DN0y1Nw9UmBnxUymgmWioGwRpvWjXZxs_zL_h0HzgIRDAOs/https://viankoshop.com/pl/360-stopni-uniwersalny-metalowy-rower-motocykl-motocykl-lustro-kierownica-inteligentny-uchwyt-telefonu-stojak-do-montazu-na-iphone-huawei-samsung-4/?fbclid=IwAR0lipCg-JA9DN0y1Nw9UmBnxUymgmWioGwRpvWjXZxs_zL_h0HzgIRDAOs/,  https://unabigo.com/pl/360-stopni-uniwersalny-metalowy-rower-motocykl-motocykl-lustro-kierownica-inteligentny-uchwyt-telefonu-stojak-do-montazu-na-iphone-huawei-samsung-4/?fbclid=IwAR0lipCg-JA9DN0y1Nw9UmBnxUymgmWioGwRpvWjXZxs_zL_h0HzgIRDAOs/,  https://rerekum.com/pl/360-stopni-uniwersalny-metalowy-rower-motocykl-motocykl-lustro-kierownica-inteligentny-uchwyt-telefonu-stojak-do-montazu-na-iphone-huawei-samsung-4/?fbclid=IwAR0lipCg-JA9DN0y1Nw9UmBnxUymgmWioGwRpvWjXZxs_zL_h0HzgIRDAOs/,  https://oyalza.com/pl/360-stopni-uniwersalny-metalowy-rower-motocykl-motocykl-lustro-kierownica-inteligentny-uchwyt-telefonu-stojak-do-montazu-na-iphone-huawei-samsung-4/?fbclid=IwAR0lipCg-JA9DN0y1Nw9UmBnxUymgmWioGwRpvWjXZxs_zL_h0HzgIRDAOs/,  https://delalvar.com/pl/360-stopni-uniwersalny-metalowy-rower-motocykl-motocykl-lustro-kierownica-inteligentny-uchwyt-telefonu-stojak-do-montazu-na-iphone-huawei-samsung-4/?fbclid=IwAR0lipCg-JA9DN0y1Nw9UmBnxUymgmWioGwRpvWjXZxs_zL_h0HzgIRDAOs/

Comments are closed.