https://codeengineers.com/pl/definition/35-x-x-4-2/Day-N-niemcy-w-niemczech-google.de-hamburg
seo article articles all categories business - asbusssines opinie - Company catalogue, interesting articles,welcome
Transport Polska Anglia w przystępnej cenie transport Polska Anglia firmy https://www.facebook.com/oninfopl/posts/131531177413407
akcesoria samochodowe shopcode.pl opinie Kup akcesoria samochodowe w naszym sklepie internetowym i zyskaj wysoką jakość w niskiej cenie. Jeśli dbasz o swoje auto to z pewnością zainteresują Cię akcesoria samochodowe. Skorzystaj z oferty i upiększ wnętrze twojego auta.          https://maniolo.pl/organizery-do-szuflad/     https://lulany.pl/wysokiej-jakosci-komputer-biurowy-komputer-stacjonarny-komputer-stacjonarny-duzy-stol-stol-do-pisania-dla-studentow-meble-do-domowego-biura-hwc/     InsERT dla biur rachunkowych

Brak klientów w firmie? Skorzystaj z rozwiązania, które dla Ciebie mamy!

PORADY

Written by:

Przedsiębiorstwo, które prowadzisz od dłuższego czasu zmaga się z problemem braku klientów? Szukasz rozwiązania? Słyszałeś o networkingu? Może nawet tego nie wiesz, ale z pewnością stosujesz go w codziennym życiu. Polecasz coś komuś? A więc rekomendujesz! Rekomendacje to jedna z korzyści networkingu,  która potrafi wygenerować naprawdę dużą sprzedaż!

Networking dla wszystkich?

Bycie przedsiębiorcą wymaga od nas często wielu poświęceń. Mimo że prowadzimy nasze działalności nie od dziś, nie każdy lubi być w centrum uwagi. Networking, w pewnym sensie tego od nas wymaga. Myślisz zatem, że to nie dla Ciebie? Niekoniecznie tak musi być! Jeśli idea wzajemnej pomocy jest Ci bliska, a w swojej firmie stawiasz na rozwój – z pewnością warto spróbować!

Wchodząc w nowe otoczenie, niewątpliwie każdy z nas czuje się odrobinę niepewny. Zadajemy sobie pytania – jak odpowiednio się zachować i co zrobić, by wyróżnić się na tle innych osób? Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wskazówek, które ułatwią Ci to zadanie!

  • Po pierwsze do każdego ze spotkań odpowiednio się przygotuj. Zrób mały research w sieci, by dowiedzieć się kto najprawdopodobniej będzie na spotkaniu i zaplanuj pokrótce swoje działania. Przykładowo wyznacz sobie z iloma i jakimi osobami chciałbyś porozmawiać w pierwszej kolejności. Pamiętaj, że w networkingu liczy się przede wszystkim jakość zawartych kontaktów, a nie ich ilość.

  • Odpowiednio wcześnie przemyśl sobie jakich pytań możesz się spodziewać i przygotuj sobie na nie odpowiedzi. Nie daj się zaskoczyć, bądź świadomy wartości swojej marki i tego, co dotychczas osiągnąłeś.

  • Bądź dobrym słuchaczem. Podczas prowadzonej rozmowy wykazuj zainteresowanie swoim rozmówcą. Zadawaj pytania i tak samo, jak on udzielaj odpowiedzi. Postaraj się go czymś zainteresować, przykładowo opowiedz o ciekawym zleceniu, które miałeś okazję niegdyś wykonać.

  • Bądź po prostu sobą!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *